Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر کاپلا (Kapella) | خرید جم

4.5/5

جنسیت: زن
سن: 21
روز تولد: 17 ژوئیه

کاپلا توسط خانواده ای پرورش یافت که می دانستند او یک خواننده با استعداد است و می خواستند او معروف شود. شهرت این بود که به خانواده کمک کند تا در جامعه احترام بگذارند ، آنها اهمیتی نمی دادند که کاپلا تا زمانی که موفق می شود چه می خواهد. کاپلا عاشق آواز خواندن بود و شروع به خواندن موسیقی پاپ کرد ، اما هنوز متوجه نشده بود که خانواده اش از او برای اهداف خود استفاده می کنند.

توانایی ویژه بقا

آهنگ شفا

افزایش اثرات اقلام درمانی و مهارتهای درمانی. کاهش تلفات HP متحد جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه کاپلا (Kapella) را جمع آوری کنید


باز کردن قفل در سطح 1

اثرات اقلام درمانی را 10 and و مهارت های درمانی را 10 افزایش دهید. کاهش 20 درصدی ضرر HP متحد را کاهش دهید. جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


باز کردن قفل در سطح 2

اثرات موارد درمانی را تا 12 درصد و مهارت های درمانی را 10 درصد افزایش دهید. کاهش 22 درصدی ضرر HP متحد جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


باز کردن قفل در سطح 3

اثرات اقلام درمانی را 14 and و مهارت های درمانی را 10 افزایش دهید. کاهش 24 درصدی ضرر HP متحد را کاهش دهید. جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند. کارت بازی احضار airdrop


باز کردن قفل در سطح 4

اثرات اقلام درمانی را 16 and و مهارتهای درمانی را 10 افزایش دهید. کاهش 26 درصدی ضرر HP متحد را کاهش دهید. جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


باز کردن قفل در سطح 5

اثرات اقلام درمانی را 18 and و مهارتهای درمانی را 10 افزایش دهید. کاهش 28 درصدی ضرر HP متحد را کاهش دهید. جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


باز کردن قفل در سطح 6

اثرات اقلام درمانی را 20 and و مهارتهای درمانی را 10 افزایش دهید. کاهش 30 درصدی ضرر HP متحد را کاهش دهید. جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند. بنر کاپلا


برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نمایید

خرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا