Search
Close this search box.

آموزش گرفتن و اعطا وام دلاری پرفکت مانی

4.5/5

وام گرفتن نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا مساله جذاب و سود آوری است مخصوصا اگر این وام بصورت دلاری باشد ، بله درست شنیدید وام دلاری ! پرفکت مانی یک سیستم پرداخت در سطح بین المللی می باشد که امکان انتقال پول ، خریدهای آنلاین و سپرده گذاری و بسیاری از خدمات بانکی را ارائه می دهد و اینبار میخوایم شما را با نحوه گرفتن وام پرفکت مانی آشنا کنیم

آیا میتوان وام دلاری دریافت کرد ؟

همانطور که گفته شد شما میتوانید در سیستم  پرفکت مانی هم وام دهنده و هم وام گیرنده باشید برای این منظور بایستی ابتدا بایستی یک حساب پرفکت مانی برای خود بسازید برای ساخت حساب پرفکت مانی بایستی به سایت پرفکت مانی مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را دنبال کنید برای دریافت آموزش ساخت حساب پرفکت مانی میتوانید به بخش بلاگ صرافی آنلاین ایراتکس مراجعه کنید تا بصورت تصویری این آموزش را دنبال کنید

پس از ساخت حساب به بخش تبادل حساب پرفکت مانی خود مراجعه میکنید در انجا میتوانید بر اساس شرایط خود که وام دهنده یا وام گیرنده هستید درخواست خود را ثبت نمایید

وام گرفتن از پرفکت مانی

برای گرفتن وام از پرفکت مانی بایستی ابتدا به بخش تبادل اکانت خود مراجعه میکنید در انجا لیست افرادی که میخواهد وام به کاربران پرفکت مانی بدهند را مشاهده میکنید و باتوجه به شرایط و نوع و مدت بازپرداخت میتوانید یکی از پیشنهادات انجا را تایید کنید و مراحل را تا دریافت وام دنبال کنید

سپرده گذاری و دادن وام به پرفکت مانی

بدین منظور شما مبلغ و مدت بازپرداخت و همچنین سود خود را ثبت میکنید و اگر وام گیرنده ای تمایل به دریافت وام از شما را داشت درخواست شما را تایید میکند و قرارداد تبادل اجرا میشود

دقت کنید پرفکت مانی در خصوص ضمانت بازپرداخت و سایر موارد این قرارداد دخالتی ندارد و وام دهنده میتواند بر اساس رتبه اعتبار حساب ان شخص ، وام را در اختیار ان شخص قراردهد و در صورتیکه ان شخص مبلغ را در زمان مقرر پرداخت نکند حساب طرف از سمت پرفکت مانی مسدود و درصورتیکه مبلغی در حساب طرف باشد به شخص وام دهنده برمیگردد.

رتبه اعتبار سنجی بر اساس عملکرد شخص می باشد اما این موضوع تضمینی برای بازپرداخت وام در اینده نمی باشد بنابراین شما میتوانید با شخص ارتباط بگیرید و از وی بخواهید لیست تراکنش ها و بازپرداخت وام های قبلی و همجنین سایر موارد که مربوط به تضمین بازپرداخت وام هست را از طرف بخواهید

تبادل اعتبارپرفکت مانی

تبادل اعتبار پرفکت مانی بستر مخصوصی است که وام‌دهندگان و وام‌گیرندگان از آن استفاده می‌کنند. این بخش برای کاربران سودآور است چرا که می‌توانند با ارائه وام‌های آنلاین ، بهره خوبی را دریافت کنند. اخذ وام آنلاین ممکن است برای مشتریانی که جهت توسعه کسب و کار خود نیاز به تأمین بودجه فوری دارند یا مایل هستند بدون مراجعه به بانک برای مقاصد شخصی وام بگیرند جذاب باشد.

بخش ویژه اعضای «تبادل اعتبار» حاوی زیرمجموعه‌های زیر است:

لابی

لابی بخش اصلی «تبادل اعتبار» است. در این بخش، اطلاعات مربوط به درخواست‌های اخیر و همچنین وضعیت تراکنش‌های شما موجود است.

درباره «تبادل اعتبار»

توصیه می‌شود پیش از شروع کار با «تبادل اعتبار»، این بخش را مطالعه کنید. با تمام قابلیت‌های «تبادل اعتبار» آشنا شوید، بخش پرسش‌های متداول را بخوانید و خطرات استفاده از «تبادل اعتبار» و راه‌های کاهش آن را مطالعه نمایید.

اخذ وام

در این بخش، می‌توانید درخواست اخذ وام از سایر کاربران پرفکت مانی را بدهید. پس از اینکه نیازهای خود را مشخص کردید، درخواست شما برای سایر کاربران قابل رؤیت خواهد بود. کاربری که وام می‌گیرد باید آن را با بهره معینی پرداخت کند.

ارائه وام

در این بخش، می‌توانید پیشنهاد وام مورد نظر خود را برای سایر کاربران پرفکت مانی ایجاد کنید. پس از اینکه نیازهای خود را مشخص کردید، درخواست شما برای سایر کاربران قابل رؤیت خواهد بود.

بررسی کارگزار

به کمک این ابزار، می‌توانید وضعیت سایر کاربران را با استفاده از شماره حساب آنها بررسی کنید. همچنین می‌توانید «نمره اعتماد» و بازخورد مشتریان را درباره فعالیت‌های کاربر در سیستم «تبادل اعتبار» مشاهده کنید.

رتبه‌ها

برای اینکه مشتریان بتوانند بیشترین بهره را از بخش «تبادل اعتبار» ببرند، بخشی را به نام «رتبه‌ها» در سیستم پرفکت مانی ایجاد شده است . تمام اعضای «تبادل اعتبار» از حیث حجم تراکنش‌ها و بازخورد دیگران از بالا به پایین و با توجه به میزان اطمینان رتبه‌بندی می‌شوند.

کارگزاران من

با ایجاد این بخش، فهرستی از اعضای «تبادل اعتبار» که مایل به همکاری در آینده هستند تهیه شده است. شما می‌توانید هر وقت که بخواهید برای کاهش ریسک، از همکاران خود وام بگیرید و به آنها وام دهید.

درخواست‌های من

تمام درخواست‌های شما برای اخذ یا اعطای وام در «تبادل اعتبار» دراین بخش قرار می‌گیرد. می‌توانید درخواست‌هایی را که قبلاً ایجاد شده است مشاهده، ویرایش و حذف کنید. همچنین می‌توانید پاسخ پرسش‌ها و سابقه درخواست‌های خود را نیز مشاهده کنید.

معاملات من

به کمک بخش «معاملات»، می‌توانید معاملات بسته شده خود را بهتر مورد مرور قرار دهید. در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری را درباره سررسید وام، نرخ‌های بهره و سایر جزئیات هر یک از تراکنش‌های خود به دست آورید.

صورتحساب

تمام تراکنش‌هایی که در بخش «تبادل اعتبار» انجام می‌شود در بخش «صورتحساب» به نمایش درمی‌آید. در اینجا می‌توانید با استفاده از یک فیلتر به جستجوی تراکنش‌ها بپردازید.

تنظیمات

برای اینکه بتوانید به نحو صحیح کار کنید، نمایه‌ای را در بخش «تبادل اعتبار» برای خود ایجاد کنید.

 

شرایط گرفتن و اعطا وام پرفکت مانی

شرایط استفاده از «تبادل اعتبار» بسیار شفاف و واضح است. هم وام‌دهنده و هم وام‌گیرنده برای انتقال وجه به یکدیگر 0.5٪ کارمزد می‌پردازند. لطفاً توجه داشته باشید که کارمزد حساب‌های تأیید نشده 1.9٪ است. تراکنش‌ها فقط به دلار آمریکا و یورو انجام می شود.

وام‌ها به صورت خودکار یا دستی اعطا می‌شود. در حالت خودکار، زمانی که وام‌گیرنده تصمیم به اخذ وام می‌گیرد، مبلغ به صورت خودکار از حساب مخصوص «تبادل اعتبار» کسر می‌شود. در حالت دستی، وام‌دهنده مبلغ وام را از حساب خود به حساب ذینفع انتقال می‌دهد.

سیستم همچنین یک گزینه وام شخصی نیز ارائه می‌دهد که برای کارگزارانی است که یکدیگر را می‌شناسند و مایل به همکاری اعتباری به صورت ساماندهی شده می‌باشند. وام‌های شخصی در معرض دید عموم کاربران قرار نمی‌گیرد و فقط به همکاران منتخب پیشنهاد می‌شود. وام‌گیرندگان نیز می‌توانند با استفاده از این گزینه، وام‌دهندگان مورد نظر خود را انتخاب کنند.

حداقل مدت بازپرداخت 1 روز و حداکثر مدت بازپرداخت 365 روز است.

حداقل نرخ بهره 0.5٪ و حداکثر آن 200٪ است. اما باید توجه داشته باشید که هر چه نرخ بهره شما پایین‌تر باشد، احتمال جذب وام‌گیرندگان نیز بالاتر می‌رود.

چنانچه وام‌گیرنده نتواند وام خود را به موقع پرداخت کند، سیستم به صورت خودکار حساب وی را مسدود و وجه مورد نظر را به حساب وام‌دهنده منتقل می‌کند.

نحوه اعطای وام در سیستم پرفکت مانی

چنانچه می‌خواهید وام‌دهنده شوید، باید یک پیشنهاد وام ایجاد کنید. برای ایجاد پیشنهاد وام، باید به بخش «تبادل اعتبار» بروید و بر روی گزینه «اعطای وام» کلیک کنید.

قبل از انجام این عملیات بایستی درون حساب پرفکت مانی خود موجودی دلاری داشته باشید ، برای شارژ حساب پرفکت مانی خود میتوانید از خدمات صرافی آنلاین ایراتکس استفاده نمایید و در عرض چند ثانیه حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایید و همچنین برای نقد کردن موجودی دلاری خود میتوانید به بخش فروش پرفکت مانی در صرافی ایراتکس مراجعه کنید

برای تکمیل پیشنهاد وام خود، حساب مورد استفاده، مبلغ وام، نرخ بهره، مدت بازپرداخت، روش رسیدگی به وام، هدف وام و توضیحات را مشخص کنید. در پایان، بر روی دکمه «پیش‌نمایش» کلیک کرده تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر از صحت همه اطلاعات اطمینان دارید، برای تأیید بر روی گزینه «ایجاد پیشنهاد وام جدید» و برای انجام اصلاحات بر روی گزینه «برگشت» کلیک کنید.

پیشنهاد وام شما به فهرست کلی در آدرس https://perfectmoney.com/credits/deals_give.html

نحوه گرفتن وام آنلاین در سیستم پرفکت مانی

به منظور اخذ وام، باید یک درخواست وام ایجاد کنید و یا پیشنهادهای موجود را بررسی کنید و ببینید هیچ یک از آنها با معیارهای شما انطباق دارد یا خیر. اگر پیشنهاد مناسبی را پیدا نکردید، می‌توانید درخواست وام دلخواه خود را بدهید.

لطفاً برای ایجاد درخواست وام دلخواه، به بخش «تبادل اعتبار» بروید و بر روی گزینه «اخذ وام» کلیک کنید.

لطفاً حساب مقصد اخذ وام، مبلغ درخواستی، نرخ بهره، مدت بازپرداخت وام، هدف وام و توضیحات را مشخص کنید. در پایان، بر روی دکمه «پیش‌نمایش» کلیک کرده تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر از صحت همه اطلاعات اطمینان دارید، برای تأیید بر روی گزینه «ایجاد درخواست وام جدید» و یا برای انجام اصلاحات بر روی گزینه «برگشت» کلیک کنید.

درخواست وام شما به فهرست کلی موجود در آدرس https://perfectmoney.com/credits/deals_take.html.

 

هدف از ایجاد بخش «تبادل اعتبار» این است که کاربران بتوانند با یکدیگر تبادل وام کنند؛ به عبارت دیگر، شما می‌توانید به دیگر مشتریان وام بدهید و برعکس. پرفکت مانی نه در روابط تجاری بین کاربران «تبادل اعتبار» دخالت می‌کند و نه قادر به پیش‌بینی نتیجه چنین روابطی است. هیچ گونه تضمین صریحی در مورد بازپرداخت وام نمی‌دهد و برای حفظ انصاف اصلاً قادر به ارائه چنین تضمینی نیست. اگر تصمیم به استفاده از «تبادل اعتبار» گرفتید، مسئولیت اطمینان از قابل اعتماد بودن وام‌گیرنده به عهده خود شماست.

اگر در این زمینه شک دارید، می‌توانید از وام‌گیرنده احتمالی بخواهید سابقه وام‌های قبلی، سابقه تراکنش‌ها و هر اطلاعات دیگری را که لازم می‌دانید در اختیار شما قرار دهد. «نمره اعتماد» لزوماً نشانگر قطعی برای قابل اعتماد بودن افراد نیست و برای این منظور هم طراحی نشده است، چرا که بر اساس عملکرد قبلی کاربر محاسبه شده است و قادر به پیش‌بینی عملکرد آینده وی نیست. مورد تأیید بودن حساب وام‌گیرنده نیز نباید به عنوان تضمینی برای بازپرداخت وام تلقی شود. ریسک‌های استفاده از «تبادل اعتبار» به عهده خود شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا