Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر شیرو (Shirou) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 19
روز تولد: 20 نوامبر

دعوا بخشی از زندگی شیرو از کودکی بوده است. به عنوان یک پسر تحویل برنامه. دریافت ، حمل ، تحویل … هیچ س questionsالی پرسیده نشده است: او فقط آنچه را که برای رسیدن به تقاضای تحویل و برداشت لازم است انجام می دهد. هنگامی که او در حال حمل و نقل نیست ، شیرو از وقت آزاد خود برای آموزش در آکادمی مبارزه ووکونگ استفاده می کند. تنها یقین در زندگی روزمره او این است که کارهای تحویل گاهی اوقات بیشتر از تمرینات رزمی باعث درگیری و آسیب می شود.

توانایی ویژه بقا

خسارت تحویل داده شد

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری ضربه می خورد ، مهاجم مشخص می شود (فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص شده دارای زره اضافی است.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه شیرو (Shirou) را جمع آوری کنید

 

باز کردن قفل در سطح 1

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص 50٪ نفوذ زره اضافی ، سی دی 35 دارد.

 

باز کردن قفل در سطح 2

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص شده دارای 58٪ نفوذ زره اضافی ، CD 34 است.

 

باز کردن قفل در سطح 3

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص شده دارای 67٪ نفوذ زره اضافی ، CD 32 است. احضار کارت بازی airdrop

 

باز کردن قفل در سطح 4

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص شده دارای 77٪ نفوذ زره اضافی ، CD 29 است.

 

باز کردن قفل در سطح 5

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک بر روی دشمنان مشخص شده دارای 88٪ نفوذ زره اضافی ، CD 25s است.

 

باز کردن قفل در سطح 6

وقتی کاربر از فاصله 80 متری مورد اصابت دشمن قرار می گیرد ، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص 100٪ نفوذ زره اضافی ، CD 20s دارد. بنر شیرو

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا