Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر دیمیتری (Dimitri) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 26
روز تولد: 16 مه

دیمیتری برادر بزرگتر Thiva است.
در زندگی روزمره ، او بیشتر روز خود را در آزمایشگاه صرف توسعه فناوری جدید صدا می کرد.
پس از اینکه علاقه خود را به موسیقی پیدا کرد ، متوجه شد که کمک به جهان و بهبود زندگی مردم در راه پیشرفت خلاقیت های تکنولوژیکی او ممکن است یکی از رویاهای او باشد.

توانایی ویژه بقا

شفا دهنده ضربان قلب

یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند.

برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه دیمیتری را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 3

یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند. ماندگار برای 12s ، CD 75s.

باز کردن قفل در سطح 4

یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند. ماندگار برای 13s ، CD 70s.

باز کردن قفل در سطح 5

یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند. ماندگار برای 14s ، CD 65s.

باز کردن قفل در سطح 6

یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند. ماندگاری 15 ثانیه ، سی دی 60

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا