Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر ووکونگ (Wukong) | خرید جم

4.5/5

جنسیت: ناشناس
سن: نامعلوم
تاریخ تولد: نامعلوم

میمونی که شبیه انسان است. اما او هنوز موز را دوست دارد.

توانایی ویژه بقا

استتار

استتار: تبدیل به یک بوش.

برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه ووکونگ (Wukong) را جمع آوری کنید

 

باز کردن قفل در سطح 1

به مدت 10 ثانیه تبدیل به بوش شوید. خنک شدن استتار 300 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود.

 

باز کردن قفل در سطح 2

به مدت 11 ثانیه تبدیل به بوش شوید. خنک شدن کامولاژ 280 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود.

 

باز کردن قفل در سطح 3

به مدت 12 ثانیه تبدیل به بوش شوید. خنک شدن استتار 260 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود. ژاکت ووکونگ

 

باز کردن قفل در سطح 4

به مدت 13 ثانیه تبدیل به بوش شوید. سرد شدن کامولا 240 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود.

 

باز کردن قفل در سطح 5

به مدت 14 ثانیه به بوش تبدیل می شود. خنک شدن استتار 220 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود.

 

باز کردن قفل در سطح 6

به مدت 15 ثانیه تبدیل به بوش شوید. سرد شدن کامولا 200 ثانیه است. شلیک سلاح اثر کاموفلاژ را لغو می کند و سرنگونی دشمن باعث کاهش بازده خنک کننده می شود. ووکونگ – افسانه

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا