خرید گیفت کارت های فری فایر | Free Fire Diamonds

بازی گارنا فری فایر | Garena Free Fire

بازی فری فایر

بازی فری فایر بصورت آنلاین و گروهی اجرا می شود ، در این بازی میتوانید با دیگر بازیکنان به چت صوتی بپردازید و همچنین از امکانات بی نظیر این بازی نظیر اسلحه ، خودرو و سایر موارد درون بازی بدون محدودیت استفاده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید برای خود و دوستانتان گیفت کارت جم فری فایر خریده و آن را فعال کنید و از آن لذت ببرید لازم به ذکر است که این بازی گرافیک بسیار خوبی دارد و بر روی اکثر گوشی های اندرویدی و ایفون نصب می شود و همچنین با استفاده از شبیه ساز می توانید این بازی را بر روی کامپیوتر خود اجرا نمایید.

در ابتدای این بازی شما به همراه 49 بازیکن دیگر به وسیله یک هواپیما با چتر در یک جزیره فرود می آیید. در این بازی هدف زنده ماندن است و شما باید دوام بیاورید و دیگر بازیکنان را از بین ببرید. مدت این بازی 10 دقیقه است هر چه از زمان بازی بیشتر میگذرد فضای قابل استفاده در این جزیره محدود تر می شود و امکان رویارویی به سایر بازیکنان بیشتر می شود بنابراین باید هر چه زودتر سایر بازیکنان را از بین ببرید.

در این جزیره مکان ها و فضاهای مختلفی وجود دارد که با گشتن در میان این فضاها میتوانید اسلحه و سایر امکانات نظیر خودرو و… پیدا کرده از آنها استفاده کنید ، یکی از نکات جالب این بازی این است که شما میتوانید دوستان خود را هم سوار خودرو خود کرده و به نقاط مختلف جزیره به گشت و گذار بپردازید و دشمنان را از بین ببرید

این بازی بر خلاف بازی کلش آف کلنز که یک بازی استراتژیک است یک بازی با سبک بتل رویال و در واقع بهترین بازی در این سبک بازی است و طرفداران بسیاری در سطح دنیا از جمله ایران دارد. در این بازی با کشتن دشمنان خود میتوانید از سلاح و و دیگر آیتم های دشمنتان استفاده کرده و همچنین میتوانید برای خود گروه 4 نفره تشکیل دهید و با دوستانتان به جنگ دشمنان بروید و احتمال برد خودتان را در بازی بیشتر کنید در این حالت گروهی برنده خواهد شد که سایر افراد را از بین ببرد و اخرین گروه در این جزیره باشد.

در حال حاظر در این بازی 42 شخصیت و کاراکترهای بازی فری فایر وجود دارد که هر کدام از این کاراکترها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند با استفاده از جم و الماس فری فایر این امکانات و ویژگی ها برای شما باز خواهد شد و میتوانید نسبت به سایر بازیکنان پیشه بگیرید!

بازی فری فایر بصورت آنلاین و گروهی اجرا می شود ، در این بازی میتوانید با دیگر بازیکنان به چت صوتی بپردازید و همچنین از امکانات بی نظیر این بازی نظیر اسلحه ، خودرو و سایر موارد درون بازی بدون محدودیت استفاده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید برای خود و دوستانتان گیفت کارت جم فری فایر خریده و آن را فعال کنید و از آن لذت ببرید لازم به ذکر است که این بازی گرافیک بسیار خوبی دارد و بر روی اکثر گوشی های اندرویدی و ایفون نصب می شود و همچنین با استفاده از شبیه ساز می توانید این بازی را بر روی کامپیوتر خود اجرا نمایید.

استفاده از نقشه در این بازی بسیار حیاتی است زیرا به شما کمک میکند تا مناطق امن را پیدا کرده و با یک استراتژی مناسب دشمنان را از بین ببرید،بهتر است در ابتدای بازی در مکانی امن که به سایر بازیکنان مشرف هستید پناه بگیرید زیرا در ابتدای بازی تعداد بازیکنان زیاد است و احتمال از بین رفتن شما وجود دارد مگر تجربه شما در بازی زیاد شود و دیگران را در یک لحظه بکشید و از بازی خارج کنید.

از نکات جالب این بازی داشتن حیوان خانگی است و میتوانید به همراه حیوان خانگی خود در میدان نبرد حضور داشته باشید اما در انتخاب حیوان خانگی دقت داشته باشید زیرا تنها یک حیوان خانگی بیشتر نمیتوانید داشته باشید.

حیوان خانگی در بازی فری فایر

در این بازی سلاح و دوربین هایی وجود دارد که تا 8 برابر زوم می کند و تفنگ های تک تیر انداز میتوانید دشمنان خود را نابود کنید در این بازی میتوانید در یک مکان خاص با دید خوب کمین کنید تا افراد از مقابل شما عبور کنند و شما با یک تیر آنها را از ادامه بازی خارج کنید. در این بازی باید مراقب حرکت های خود باشید زیرا سایر بازیکنان از روی صدای پای شما متوجه حضور شما می شود و ممکن است در یک لحظه غفلت شما را از بازی خارج کنند.

چگونه در بازی گارنا فری فایر آیتم ، لباس و سایر امکانات را خریداری کنیم؟

خرید آیتم و لباس در بازی گارنا فری فایر

در این بازی فروشگاهی وجود دارد که آیتم های زیادی در آن وجود دارد که میتوانید این آیتم ها را خریداری کنید البته در اکثر موارد شما نیاز به الماس یا جم بازی برای خرید این آیتم ها دارید اما نگران نباشید تیم ایراتکس همیشه در کنار شما است تا در صورت نیاز به خرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر به شما کمک کند.

عضویت جم هفتگی و ماهانه در بازی فری فایر

برای دریافت جم و الماس بازی فری فایر روش های مختلفی وجود دارد یکی از آنها عضویت هفتگی و ماهانه جم فری فایر می باشد برای خرید این بسته ها میتوانید در ایراتکس ثبت سفارش کنید تا زیر 5 دقیقه این بسته ها برای شما فعال شوند

اگر نمیدانید برای خرید این آیتم چه کاری باید انجام بدین به پشتیبانی واتس اپ ما پیام بدهید همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد

عضویت جم هفتگی فری فایر

با فعال کردن بسته عضویت هفتگی فری فایر شما در ابتدا 100 جم دریافت می کنید و پس از آن روزانه 50 جم به مدت یک هفته و در مجموع 450 جم دریافت خواهید کرد. اختلاف فعال کردن این بسته با خرید مستقیم جم در مقدار هزینه آن می باشد یعنی شما برای خرید این مقدار جم باید حدود دو برابر بیشتر هزینه کنید بنابراین فعالسازی بسته هفتگی و ماهانه برای شما بصرفه تر است.

عضویت جم ماهانه فری فایر

با فعال کردن بسته عضویت ماهانه فری فایر شما در ابتدا 500 جم دریافت می کنید و پس از آن روزانه 70 جم به مدت یک ماه و در مجموع 2600 جم دریافت خواهید کرد.

چگونه از سایر بازیکنان زودتر اسلحه پیدا کنیم؟

شما با چند بار بازی تجربه تان اضافه می شود لازم به ذکر است بدانید که نقاطی در این جزیره وجود دارد که سلاح های زیادتری در آن وجود دارد اما این نکته را بدانید که ممکن است سایر بازیکنان هم این موضوع را بدانند و در آن نقطه فرود آیند پس بهتر است مراقب اطراف خود باشید !

آیا در این بازی میتوانم اسمم را عوض کنم؟

تغییر اسم در بازی فری فایر

یکی از چالش های اکثر بازیکنان همین است زیرا در ابتدای بازی دقتی در انتخاب اسم ندارند و با ادامه بازی متوجه این می شوند که بهتر است اسم خود را عوض کنند .بهتر است در ابتدای بازی روی اسم خود فکر کرده و اسمی با دقت انتخاب کنید اما نگران نباشید! اگر شما بخواهید در حین بازی اسم خود را عوض کنید این امکان برای شما وجود دارد اما برای تغییر اسم بایستی از گیفت کارت و جم بازی فری فایر استفاده کنید این ایتم در بازی بسیار محدود است و باید این ایتم را خریداری کنید.

آیا امکان هک بازی فایر وجود دارد؟

هک جم و الماس بازی فری فایر در برخی موارد گزارش شده است و راهکارهایی برای این مورد وجود دارد اما به شما توصیه می شود این کار را انجام ندهید زیرا در صورت متوجه تیم گارنا فری فایر اکانت شما برای همیشه مسدود خواهد شد و بهتر است برای تهیه جم از روش های قانونی و اصولی استفاده کنید تا خطری اکانت شما را تهدید نکند

پابجی موبایل یا گارنا فری فایر؟

مقایسه بازی فری فایر با پابجی موبایل

بر اساس تحقیقات صورت گرفته بازی فری فایر نسبت به بازی پابجی موبایل محبوبیت بیشتری در میان بازیکانان در سطح دنیا دارد و مصرف سخت افزار و حجم اینترنت کمتری استفاده می کند و بهینه سازی بهتری نسبت به سایر بازی های سبک بتل رویال دارد.

لازم به ذکر است اگر نیاز به خرید یوسی پابجی موبایل داشتید میتوانید آن را در فروشگاه آنلاین ایراتکس به کمترین قیمت تهیه کنید

گیفت کارت فری فایر چیست؟چگونه از آن استفاده کنم؟

به وسیله گیفت کارت جم (الماس) بازی فری فایر میتوانید اکانت خود و سایر دوستان خود را شارژ کنید بدون نیاز به داشتن هیچ اطلاعاتی از اکانت نظیر جیمیل و پسورد ! کافی است شما فقط ایدی بازی خود یا دوستانتان را داشته باشید تا بتوانید جم شارژ کنید و در همان لحظه استفاده کنید

خب حتما برایتان سوال پیش آمده است که چگونه این کار را انجام دهید ، با من در این مقاله همراه باشید تا تک تک نکات و آموزش خرید جم با آیدی را به شما بدهم.

در ابتدا نیاز است که در سایت ایراتکس ثبت نام کنید و احراز هویت خودتان را کامل کنید تا بتوانید گیفت کارت بازی فری فایر و سایر بازی ها را خریداری کنید.(اگر نمی دانید چگونه گیفت کارت از ایراتکس بخرید اینجا را کلیک کنید)

پس از ورود به پنل سایت و خرید کد گیفت کارت مورد نظر دریافت آن وارد پنل عرب سایت گارنا به آدرس www.shop2game.com می شوید در این مرحله روی گزینه فری فایر کلیک میکنید

بهتر است برای استفاده بهتر از این سایت زبان این صفحه را انگلیسی کنید

پنل عرب سایت گارنا

در اینجا از شما میخواهد که آیدی بازی خود را وارد کنید اگر نمی دانید آیدی بازی خود را از کجا پیدا کنید ابتدا وارد بازی شوید

در گوشه سمت راست روی اسم خود کلیک کنید

آموزش دریافت آیدی بازی فری فایر

پس از باز شدن صفحه پروفایل اکانت خود زیر اسم خود آیدی شما مشخص است که میتوانید آن را کپی کنید همینطور لول شما هم در این صفحه درج شده است

پیدا کردن ایدی بازی فری فایر

خب پس از آنکه آیدی خود را پیدا کردید در کادر مربوطه در سایت گارنا وارد میکنید و پس از آن وارد صفحه زیر می شوید

ردیم گیفت کارت بازی فری فایر

دراینجا کد گیفت کارت بازی فری فایر را که از ایراتکس تهیه کرده اید را وارد می کنید و دکمه contirm را می زنید و تمام!

تبریک میگم شما هم اکنون جم فری فایر را در اکانت خود شارژ کردید . اگر در هر یک از این مراحل مشکل داشتید میتوانید به پشیبانی ما در واتس اپ پیام بدین و همکاران ما بصورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشند تا مشکلات شما را حل کنند.

چرا ایراتکس را انتخاب کنیم ؟

در فروشگاه ایراتکس همیشه گیفت کارت این بازی موجود بوده و هیچوقت با عدم موجودی این گیفت کارت مواجه نخواهید شد ، بنابراین اگر شاپ یا فروشگاه هستید و به دنبال خرید گیفت بازی فری فایر با قیمت مناسب می باشید میتوانید در تامین و کمترین قیمت این محصول روی ایراتکس حساب کنید

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی کاربران عزیزمان هستیم

بهترین قیمت در ایران

ما سعی میکنیم همیشه بهترین نرخ را به کاربران خود ارائه دهیم

مشاوره و آموزش رایگان

شما میتوانید جهت خرید ، نحوه فعالسازی و آموزش بصورت رایگان از ما مشاوره دریافت کنید

ارائه خدمات اتوماتیک

کلیه خدمات در ایراتکس بصورت اتوماتیک و در کمترین زمان انجام می شود

سوالات متداول

چگونه میتوانم در ایراتکس گیفت کارت خریداری کنم؟

برای خرید گیفت کارت در ایراتکس ابتدا بایستی احراز هویت انجام دهید ، برای احراز هویت تصویر شناسنامه یا کارت ملی کافی می باشد . این کار برای جلوگیری از فیشینگ و خرید با کارت های سرقتی انجام می شود و مدارک شما به هیچ ارگان یا نهادی ارسال نمی شود و در دیتابیس ایراتکس ذخیره می شود

آیا تحویل گیفت کارت در ایراتکس بصورت اتوماتیک می باشد؟

بله کلیه گیفت کارت های ایراتکس بصورت آنی و اتوماتیک تحویل کاربران عزیز می شود

آیا در صورتیکه کد گیفت کارت دریافتی مشکل دار باشد امکان پیگیری آن وجود دارد؟

کلیه گیفت کارت های ایراتکس اصلی بوده و درصد خطا در سیستم ما در حد صفر می باشد اما در صورتیکه که مشکلی وجود داشته باشد ، ما سفارش شما را از کمپانی پیگیری کرده و مشکل را برطرف خواهیم کرد.

آیا گیفت کارت ها تاریخ انقضا دارد؟

خیر ، کلیه گیفت کارت های ایراتکس بدون تاریخ انقضا می باشد و هر زمان که تمایل داشتید میتوانید آن را فعال نمایید.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تیم ایراتکس بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشد

نظرات مشتریان ما

شما هم نظراتتان را برای ما ارسال کنید بی صبرانه منتظر نظرات شما هستیم