Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر ولفراه (Wolfrahh) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 19
روز تولد: 29 آوریل

ولفرا در یک خانواده معمولی بزرگ شد. او بچه باهوشی بود اما ترجیح داد وقت خود را به گشت و گذار در اینترنت و بازی های ویدئویی به جای مطالعه بپردازد. او به یک ستاره ویروسی در انجمن پخش بازی تبدیل شد. بچه ها و دختران همه او را دوست داشتند – شخصیت گرگ و تفسیر خنده دار او. او همچنان به دنبال یافتن راهی است که بتواند کاری را با زندگی خود انجام دهد تا بازی.

توانایی ویژه بقا

نورافکن

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن افزایش می یابد.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه ولفراه (Wolfrahh) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست تا 3، تا 25 ases کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن تا 3 درصد تا 15 درصد افزایش می یابد.

باز کردن قفل در سطح 2

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 3.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 3.5 درصد افزایش می یابد ، تا 15 درصد.

باز کردن قفل در سطح 3

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4، تا 25 ases کاهش می یابد. آسیب به اندام های دشمن تا 4 درصد تا 15 درصد افزایش می یابد. کارت بازی احضار airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 4.5 درصد افزایش می یابد ، تا 15 درصد.

باز کردن قفل در سطح 5

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 4.5 درصد افزایش می یابد ، تا 20 درصد.

باز کردن قفل در سطح 6

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 5، تا 25 ases کاهش می یابد. صدمه به اندام دشمن تا 5 درصد تا 20 درصد افزایش می یابد. بنر ولفراه

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا