آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر ولفراه (Wolfrahh) | دانلود و خرید جم بازی فری فایر

جهت آشنایی با دیگر کاراکترها و آموزش بازی فری فایر و کسب اطلاعات بیشتر این بازی مهیج کلیک کنید

جنسیت مرد
سن: 19
روز تولد: 29 آوریل

ولفرا در یک خانواده معمولی بزرگ شد. او بچه باهوشی بود اما ترجیح داد وقت خود را به گشت و گذار در اینترنت و بازی های ویدئویی به جای مطالعه بپردازد. او به یک ستاره ویروسی در انجمن پخش بازی تبدیل شد. بچه ها و دختران همه او را دوست داشتند – شخصیت گرگ و تفسیر خنده دار او. او همچنان به دنبال یافتن راهی است که بتواند کاری را با زندگی خود انجام دهد تا بازی.

توانایی ویژه بقا

نورافکن

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن افزایش می یابد.

 

ایراتکس ارائه دهنده گیفت کارت و جم فری فایر با کمترین قیمت در ایران | تحویل آنی | پشتیبانی 24 ساعته | آموزش فعالسازی
برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه ولفراه (Wolfrahh) را جمع آوری کنید
باز کردن قفل در سطح 1

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست تا 3، تا 25 ases کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن تا 3 درصد تا 15 درصد افزایش می یابد.

باز کردن قفل در سطح 2

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 3.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 3.5 درصد افزایش می یابد ، تا 15 درصد.

باز کردن قفل در سطح 3

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4، تا 25 ases کاهش می یابد. آسیب به اندام های دشمن تا 4 درصد تا 15 درصد افزایش می یابد. کارت بازی احضار airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 4.5 درصد افزایش می یابد ، تا 15 درصد.

باز کردن قفل در سطح 5

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 4.5 درصد ، تا 25 درصد کاهش می یابد. آسیب به اندام دشمن 4.5 درصد افزایش می یابد ، تا 20 درصد.

باز کردن قفل در سطح 6

با هر بیننده اضافی: خسارت ناشی از عکس های هدست 5، تا 25 ases کاهش می یابد. صدمه به اندام دشمن تا 5 درصد تا 20 درصد افزایش می یابد. بنر ولفراه

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نمایید