Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر استفی (Steffie) | خرید جم

4.5/5

جنسیت: زن
سن: 23
روز تولد: 22 مارس

استفی لیبرالیست است. از کودکی ، او هدیه شگفت انگیزی را برای هنر نشان داده است.
پس از جنگ ، استفی شاهد ظهور افق های آینده در کشورش بود و چگونه آنها هنرمندان را به نام آینده ای بهتر شکار کردند. او یک شورشی معروف شد و دیوارهای دیواری شگفت انگیزی در شهر گذاشت تا به نامردی آنها بخندد.
او برای بازگرداندن آزادی به این جهان ، به عنوان اولین عضو غیر هکر خود به Cibernetica پیوست.

توانایی ویژه بقا

برکت گرافیتی

یک گرافیتی ایجاد کنید که صدمات ناشی از انفجار و آسیب گلوله را تا چند ثانیه 5 درصد کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه استفی را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

یک گرافیتی ایجاد کنید که آسیب انفجاری را 15 و آسیب گلوله را 5 به مدت 5 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 2

یک گرافیتی ایجاد کنید که آسیب انفجاری را 17 reduces و آسیب گلوله را 5 به مدت 6 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 3

یک گرافیتی ایجاد کنید که آسیب انفجار را 19 and و آسیب گلوله را 5 به مدت 7 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند. کارت بازی احضار airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

یک گرافیتی ایجاد کنید که خسارت انفجاری را 21 reduces و آسیب گلوله را 5 به مدت 8 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 5

یک گرافیتی ایجاد کنید که آسیب انفجاری را تا 23 درصد و آسیب گلوله را 5 درصد به مدت 9 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 6

یک گرافیتی ایجاد کنید که خسارت انفجاری را 25 reduces و آسیب گلوله را 5 به مدت 10 ثانیه کاهش دهد. سی دی 45s جلوه ها روی هم قرار نمی گیرند. بنر استفی

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا