Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر اسکایلر (Skyler) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 26
روز تولد: 05 ژوئیه

شهرت اسکایلر به عنوان داغترین خواننده پاپ در کشور بدست آمد و او اکنون مدیرعامل بزرگترین شرکت سرگرمی ویتنام است.

رانده می شود که بهترین استعداد موسیقی در تجارت باشد و همچنین بهترین استعداد را پیدا کند. او دوست ندارد از دست بدهد و معتقد است که خلاقیت به افراد اجازه می دهد به جای بدی ها چیزهای خوب دنیا را ببینند.

توانایی ویژه بقا

ریتپید ریتم

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به Gloo Walls آسیب می رساند. همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به بازیابی HP می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه اسکایلر (Skyler) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 50 متری آسیب می رساند. سی دی 60 همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به 4 HP بازیابی می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 2

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 58 متری آسیب می رساند. سی دی 58 همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به بازیابی 5 HP می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 3

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 67 متری آسیب می رساند. سی دی 55 همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به بازیابی 6 اسب بخار می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند. احضار کارت بازی airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 77 متری آسیب می رساند. سی دی 51 همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به بازیابی 7 HP می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 5

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به دیوارهای Gloo در فاصله 88 متری آسیب می رساند. سی دی 46 همچنین ، هر Gloo Wall مستقر منجر به بازیابی 8 اسب بخار می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند.

باز کردن قفل در سطح 6

یک موج صوتی را به جلو باز کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 100 متری آسیب می رساند. سی دی 40 همچنین ، هر گلو دیوار نصب شده منجر به بازیابی 9 اسب بخار می شود. جلوه های بازیابی روی هم قرار نمی گیرند. بنر اسکایلر

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا