Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر رافائل (Rafael) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 31
روز تولد: 09 سپتامبر

رافائل یک قاتل مرگبار است.
هدف او برقراری عدالت در جهان است.

توانایی ویژه بقا

مرده سکوت

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنانی که ضربه می خورند و سقوط می کنند سریعتر از دست دادن HP رنج می برند.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه رافائل (Rafael) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و نزولی 20 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند.

 

باز کردن قفل در سطح 2

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و نزولی 23 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند.

 

باز کردن قفل در سطح 3

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و فرود 27 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند. ژاکت تفنگچی

 

باز کردن قفل در سطح 4

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و نزولی 32 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند.

 

باز کردن قفل در سطح 5

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و نزول 38 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند.

 

باز کردن قفل در سطح 6

هنگام استفاده از تیراندازان و تفنگ های تیرانداز ، اثر خاموش کننده را ایجاد می کند. دشمنان ضربه و نزولی 45 درصد سریعتر از دست دادن HP را متحمل می شوند. قاتل کشنده

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا