Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر جوتا (Jota) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 31
روز تولد: 23 ژوئن

جوتا در یک خانواده متوسط بزرگ شد ، یک دانش آموز متوسط بود و خانواده ای داشت که او را دوست داشتند. به طور کلی ، یک زندگی کاملاً عادی – اما او احساس کرد در دام افتاده است و نیاز به اقدامات بیشتری در زندگی خود دارد. او در شهری زندگی می کرد که دارای آسمان خراش هایی بود که خط افق را پر کرده بود و احساس می کرد گرفتار شده است ، بنابراین برای یافتن مکان هایی برای دیدن آسمان ، کوهنوردی را آغاز کرد.

توانایی ویژه بقا

حملات پایدار

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقدار HP را برای کاربر بازیابی می کند.


ایراتکس ارائه دهنده گیفت کارت و جم فری فایر با کمترین قیمت در ایران | تحویل آنی | پشتیبانی 24 ساعته | آموزش فعالسازی
برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه جوتا (Jota) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقداری HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن حداکثر 10 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

باز کردن قفل در سطح 2

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقداری HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن حداکثر 12 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

باز کردن قفل در سطح 3

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقداری HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن حداکثر 14 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

باز کردن قفل در سطح 4

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقداری HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن حداکثر 16 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

باز کردن قفل در سطح 5

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقدار HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگون کردن دشمن حداکثر 18 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

باز کردن قفل در سطح 6

هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقدار HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن حداکثر 20 HP HP را برای کاربر بازیابی می کند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا