Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر داشا (Dasha) | خرید جم

4.5/5

جنسیت: زن
سن: 25
روز تولد: 08 دسامبر

داشا بچه ای بسیار شاد و پربار بود اما پس از آن یک سری اتفاقات ناگوار وارد زندگی او شد. پدر و مادرش فوت کردند ، بهترین دوستش کوچ کرد ، خانواده خوانده اش برایش وحشتناک بودند و کشورش در آستانه جنگ بود. او احساس خیانت ، بدرفتاری و سوء استفاده از سوی مردم و سیستم کرد. وقتی 18 ساله بود باید انتخاب می کرد: برای بقا بجنگید ، بگذارید گذشته او را نابود کند یا بگذارید همه چیز بگذرد و از آن لذت ببرید. او گزینه سوم را انتخاب کرد و از سرگرمی به عنوان سلاحی برای پس گرفتن زندگی خود استفاده کرد.

توانایی ویژه بقا

مهمانی در

کاهش آسیب و زمان بازیابی از سقوط. کاهش میزان تجمع و حداکثر عقب نشینی.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه داشا (Dasha) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

خسارت ناشی از سقوط را تا 30 درصد کاهش دهید. زمان بازیابی پس از سقوط را 60 درصد کاهش دهید. میزان تجمع عقب نشینی را 6 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را تا 6 درصد کاهش دهید.

باز کردن قفل در سطح 2

کاهش 32 درصدی خسارات ناشی از سقوط زمان بازیابی سقوط را تا 62 درصد کاهش دهید. میزان تجمع عقب نشینی را 6.4 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را 6.4 درصد کاهش دهید.

باز کردن قفل در سطح 3

خسارت ناشی از سقوط را تا 35 درصد کاهش دهید. زمان بازیابی پس از سقوط را تا 65 درصد کاهش دهید. میزان تجمع عقب نشینی را 7 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را تا 7 درصد کاهش دهید. احضار کارت بازی airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

39 درصد آسیب های ناشی از سقوط را کاهش دهید. زمان بازیابی پس از سقوط را 69 درصد کاهش دهید. میزان تجمع عقب نشینی را 7.8 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را 7.8 درصد کاهش دهید.

باز کردن قفل در سطح 5

کاهش 44 درصدی خسارات ناشی از سقوط زمان بازیابی پس از سقوط را تا 74 درصد کاهش دهید. نرخ تجمع عقب نشینی را 8.8 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را 8.8 درصد کاهش دهید.

باز کردن قفل در سطح 6

خسارت ناشی از سقوط را تا 50 درصد کاهش دهید. زمان بازیابی پس از سقوط را تا 80 درصد کاهش دهید. میزان تجمع عقب نشینی را 10 درصد کاهش دهید. حداکثر عقب نشینی را تا 10 درصد کاهش دهید. بنر داشا

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا