Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر کرونو (Chrono) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد سن: 35 روز تولد: 05 فوریه کرونو از یک جهان موازی می آید که در آن سطح علمی و تکنولوژیکی بالاتری نسبت به سطوح موجود در جهان کنونی ما زمین وجود دارد. او کودکی عادی در جهان اصلی خود داشت. والدین او وکلای معروفی بودند که با فقر مبارزه کردند و به کمک افراد بی خانمان فقیر به جامعه پرداختند. به همین دلیل ، او از زمان جوانی همیشه در مورد گروه های آسیب پذیر آگاهی داشت و با افزایش سن ، راه هایی را برای کمک به خود یافت.

توانایی ویژه بقا

تایمر ترنر

یک میدان نیرو ایجاد می کند که آسیب های دشمنان را مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید سرعت حرکت را در حین فعال سازی افزایش دهید.

برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه کرونو (Chrono) را جمع آوری کنید

 

باز کردن قفل در سطح 1

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 5٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 3 ثانیه افزایش دهید. سی دی 200

 

باز کردن قفل در سطح 2

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 7٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 4s افزایش دهید. CD 192s.

 

باز کردن قفل در سطح 3

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 9٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 5 ثانیه افزایش دهید. سی دی 185. کارت پخش ایرادپور احضار

 

باز کردن قفل در سطح 4

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 11٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 6 ثانیه افزایش دهید. CD 179s.

 

باز کردن قفل در سطح 5

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 13٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 7 ثانیه افزایش دهید. CD 174s.

 

باز کردن قفل در سطح 6

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 600 خسارت را از دشمنان مسدود می کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد. در میدان نیرو ، می توانید 15٪ سرعت حرکت را در حین فعال سازی 8 ثانیه افزایش دهید. سی دی 170 بنر کرونو

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا