Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر کی (K) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 31
روز تولد: 06 اکتبر

K بچه باهوشی بود ، اما مانند اکثر بچه های هم سن و سال خود ، مدرسه را جدی نمی گرفت. هنگامی که او 16 ساله بود ، که هنوز در دبیرستان تحصیل می کرد ، تصادف کرد و ستون فقرات خود را مجروح کرد. پزشکان به او گفتند که دیگر هرگز راه نخواهد رفت. اما او حاضر نشد تسلیم شود – این برای او پایان نخواهد بود. او به فیزیوتراپی رفت ، درمان خود را در خانه انجام داد و مربی ای پیدا کرد که به او کمک می کرد بیشتر پیش برود. در یک سال او راه می رفت ؛ در دو مورد ورزش می کرد. این تجربه چند چیز را به او آموخت که تا آخر عمر با او همراه خواهد بود.
– زندگی را مسلم نگیرید.
– او برای گذر از این تجربه مجبور بود در خودش غرق شود و یاد گرفت که خود ، انگیزه های خود و همچنین جایگاه خود در جهان را درک کند.
– یک عارضه جانبی این امر این بود که او اکنون می تواند اطرافیان خود را به همان شیوه بخواند و درک کند.
– او همچنین می خواست بدن و ذهن خود را قوی تر کند تا دیگر هرگز به همان شیوه آسیب نبیند

توانایی ویژه بقا

استاد همه

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP هر {4} ثانیه ، حداکثر تا {6} EP. سوئیچ حالت CD 20s.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه کی (K) را جمع آوری کنید

 

باز کردن قفل در سطح 1

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP در هر 3 ثانیه ، حداکثر 100 EP. سوئیچ حالت CD 20s.

باز کردن قفل در سطح 2

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP در هر 2.8 ثانیه ، حداکثر تا 110 EP. سوئیچ حالت CD 20s.

باز کردن قفل در سطح 3

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP در هر 2.6 ثانیه ، تا 120 EP. تغییر حالت CD 3s. کارت بازی احضار airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP در هر 2.4 ثانیه ، تا 130 EP. سی دی سوئیچ حالت: 3 ثانیه

 

باز کردن قفل در سطح 5

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: بازیابی 2 EP در هر 2.2 ثانیه ، تا 140 EP. تغییر حالت CD 3s.

 

باز کردن قفل در سطح 6

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در عرض 6 متر 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: هر 2 ثانیه 2 EP را بازیابی کنید ، حداکثر تا 150 EP. تغییر حالت CD 3s. بنر K

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا