Search
Close this search box.

آموزش بازی فری فایر | معرفی کاراکتر آلوک (Alok) | خرید جم

4.5/5

جنسیت مرد
سن: 28
روز تولد: 26 اوت

با استفاده از قدرت موسیقی ، آلوک برزیل را ترک کرد و به سراسر جهان سفر کرد.
نام او به معنی “نور” است.
او قراردادی امضا کرده است و کنسرت بسته ای در جزیره میدان آزاد Fire Fire برای برخی از مهمانان VIP برگزار می شود!

توانایی ویژه بقا

ضرب و شتم را رها کنید

یک هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را افزایش می دهد و HP را بازیابی می کند. جلوه را نمی توان روی هم قرار داد.


برای باز کردن قفل ، قطعات حافظه آلوک (Alok) را جمع آوری کنید

باز کردن قفل در سطح 1

هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را 10 درصد افزایش می دهد و 5 اسب بخار را به مدت 5 ثانیه بازیابی می کند. سی دی 45s جلوه را نمی توان روی هم قرار داد.

باز کردن قفل در سطح 2

هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را 11 درصد افزایش می دهد و 5 اسب بخار را به مدت 6 ثانیه بازیابی می کند. سی دی 45s جلوه را نمی توان روی هم قرار داد.

باز کردن قفل در سطح 3

یک هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را 12 درصد افزایش می دهد و 5 HP/s را برای 7 ثانیه بازیابی می کند. CD 45s. جلوه را نمی توان روی هم قرار داد. کارت بازی احضار airdrop

باز کردن قفل در سطح 4

یک هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را 13 درصد افزایش می دهد و 5 HP/s را به مدت 8 ثانیه بازیابی می کند. CD 45s. جلوه را نمی توان روی هم قرار داد.

باز کردن قفل در سطح 5

یک هاله 5 متری ایجاد کنید که سرعت حرکت و دویدن را 14 درصد افزایش می دهد و 5 HP/s را برای 9 ثانیه بازیابی می کند. CD 45s. جلوه را نمی توان روی هم قرار داد.

باز کردن قفل در سطح 6

یک هاله 5 متری ایجاد کنید که 15٪ سرعت حرکت و دویدن را افزایش می دهد و 5 HP/s را برای 10 ثانیه بازیابی می کند. سی دی 45s جلوه را نمی توان روی هم قرار داد. بنر آلوک

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گارنا (Garena) و فری فایر (Free fire) مراجعه نماییدخرید گیفت کارت و جم بازی فری فایر (FREE FIRE)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا